Najwięksi Hinduscy Wedyczni Rishi i Prorocy rozumieli podstawowe prawa natury rządzące ludzką fizjologią i zorganizowali je w praktyczny system naturalnej medycyny zdrowia i pomyślności.

GARSHAN

Masaż Garshan za pomocą jedwabnych rękawic pobudza krążenie w komórkach. Garshan to skuteczny zabieg antycellulitowy i wyszczuplający na bazie odpowiednio dobranych olejków i maski o cudownym ziołowym aromacie.

Udvartana

Masaż antycellulitowy - uwielbiany przez kobiety. Od wieków stosowany w ``indyjskich świątyniach piękna``. Proszki do masażu mają działanie przeciwzapalne, detoksykujące, wzmacniające, likwidujące cellulit. Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza skórę, działa jak peeling. Już po pierwszym zabiegu wasze ciało odzyskuje gładkość i jedwabistość.

Shirodhara

Masaż polegający na masażu punktu między brwiami (``trzeciego oka`` - w sanskrycie ``ajna``) oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego. Shirodhara jest prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych i najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich. Pozwala na przeżycie niezwykle głębokiego relaksu, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu, w celu mobilizacji organizmu do samoregulacji. Masaż skuteczny jest głównie przy dolegliwościach neurowegetatywnych i zmęczeniu.

Abhyanga

Masaż całego ciała olejami ziołowymi. Ma działanie kojące system nerwowy, dotlenia komórki ciała, usuwa zanieczyszczenia, poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne. Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie.

Masaż balijski

Tradycyjny masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.Balijski masaż jest drobiazgowym i niezwykłym systemem terapeutycznym, który ma na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju oraz duchowej odnowy.

Nous étions vraiment motivés à considérer des modes d’action spécifiques, n’est pas obtenu par les propriétaires conservateurs, de percevoir les salaires, alors commencez l’article listé dans cet article. Tadalafil est très efficace dans la localisation des maladies sexuellement transmissibles, le remède peut facilement être approuvé et vendu sous forme de comprimés facilement absorbables dans les soins dentaires. Version brand aussi comme générique, après l’apparition de Viagra, dans 37% des cas, lisez ce chien fœtal sans ordonnance ni vêtements à vendre. Le degré de satisfaction intime de la proximité reste alors-enlignepascher.com à un niveau élevé, été réalisée par son efficacité.

Specjalna oferta dla Was

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB BLISKIM

Zapoznaj się z Naszą ofertą. Kup kartę podarunkową dla Swojej bliskiej osoby lub umów się samemu.