Najwięksi Hinduscy Wedyczni Rishi i Prorocy rozumieli podstawowe prawa natury rządzące ludzką fizjologią i zorganizowali je w praktyczny system naturalnej medycyny zdrowia i pomyślności.

GARSHAN

Masaż Garshan za pomocą jedwabnych rękawic pobudza krążenie w komórkach. Garshan to skuteczny zabieg antycellulitowy i wyszczuplający na bazie odpowiednio dobranych olejków i maski o cudownym ziołowym aromacie.

Udvartana

Masaż antycellulitowy - uwielbiany przez kobiety. Od wieków stosowany w ``indyjskich świątyniach piękna``. Proszki do masażu mają działanie przeciwzapalne, detoksykujące, wzmacniające, likwidujące cellulit. Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza skórę, działa jak peeling. Już po pierwszym zabiegu wasze ciało odzyskuje gładkość i jedwabistość.

Shirodhara

Masaż polegający na masażu punktu między brwiami (``trzeciego oka`` - w sanskrycie ``ajna``) oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego. Shirodhara jest prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych i najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich. Pozwala na przeżycie niezwykle głębokiego relaksu, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu, w celu mobilizacji organizmu do samoregulacji. Masaż skuteczny jest głównie przy dolegliwościach neurowegetatywnych i zmęczeniu.

Abhyanga

Masaż całego ciała olejami ziołowymi. Ma działanie kojące system nerwowy, dotlenia komórki ciała, usuwa zanieczyszczenia, poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne. Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie.

Masaż balijski

Tradycyjny masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.Balijski masaż jest drobiazgowym i niezwykłym systemem terapeutycznym, który ma na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju oraz duchowej odnowy.
Specjalna oferta dla Was

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB BLISKIM

Zapoznaj się z Naszą ofertą. Kup kartę podarunkową dla Swojej bliskiej osoby lub umów się samemu.