Arosha Body Wrap – Otul swoje ciało aktywnymi składnikami.

Arosha Body Wrap – Otul swoje ciało aktywnymi składnikami.

Dzięki bandażom Arosha możecie się cieszyć gładkim i jędrnym ciałem!!
Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla tych klientów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.W przypadku klientów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.
Zabieg polega na szczotkowaniu ciała specjalnie przeznaczoną do tego szczotką oraz na owinięciu partii ciała bandażami nasączonymi wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami.
Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry.
Ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy!
52 355 18 30
biuro@harmoniaspa.pl