Nauka to klucz do sukcesu

Kursy i szkolenia

Harmonia SPA w Inowrocławiu prowadzi szkolenia z zakresu masaży ajurwedyjskich, orientalnych, relaksacyjnych i leczniczych. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu nr ewidencyjny 2.04/00060/2013
Prowadzimy szkolenia dla osób prywatnych – początkujących, jak i profesjonalistów oraz współpracujemy z urzędami pracy w całej Polsce. Realizujemy projekty, które mogą być dofinansowane dla osób bezrobotnych na wszystkie kursy masaży z naszej oferty. Szkolenia odbywają się w siedzibie Harmonia SPA w Inowrocławiu (wyżywienie i nocleg w cenie szkolenia).
Każde szkolenie zakończone jest certyfikatem.

Bliższych informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo:

535 695 128             biuro@harmoniaspa.pl
Szkolenia prowadzą masażyści, którzy zdobyli wiedzę i doświadczenie u hinduskich mistrzów, a także wykwalifikowani fizjoterapeuci. Zajęcia składają się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych z naciskiem na praktykę.

Konsulting SPA

Gdy masz w planach otwarcie SPA lub własnego gabinetu masażu przyjdź do nas po praktyczne porady. Konsulting oparty jest na wieloletnim doświadczeniu osób prowadzących z sukcesem własną działalność związaną z usługami masażu, odnowy biologicznej, SPA. Dowiesz się u nas o najnowszych trendach na rynku SPA, jak praktycznie zagospodarować gabinety, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Przekażemy Wam wiedzę jak dobierać pracowników, w jakie szkolenia warto zainwestować oraz nakreślimy Wam podstawy marketingu w SPA. Dzięki nam unikniecie podstawowych błędów, dobierzecie zabiegi, które pozwolą Wam przyciągnąć klientów oraz unikniecie zbyt wysokich kosztów poniesionych przed uruchomieniem SPA.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach.

Dofinansowane kursy masaży ajurwedyjskich, orientalnych oraz klasycznych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt 535 695 128

Poniżej prezentujemy masaże, których możecie się u nas nauczyć:

ABHYANGA – masaż oczyszczający, odmładzający,

SHIRODARA – zabieg polewania oleju na „trzecie oko” z masażem,

UDVARTANA – proszkowy masaż oczyszczający,

GARSHAN – drenujący, antycellulitowy masaż ciała.

LOMI LOMI – działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego

PANTA LUAR – odpręża i poprawia krążenie, działanie regenerujące i usmieżające ból

BAMBOO MASSAGE – masaż drenujący, modelujący sylwetkę,  usuwa napięcie mięśni oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu

RATNAABHYANGA – zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne

KLASYCZNY RELAKSACYJNY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

LECZNICZY MASAŻ KRĘGOSŁUPA