Zapraszamy serdecznie na

SZKOLENIA

 

KURS MASAŻU WELLNESS&SPA

Kurs kierowany jest dla KAŻDEGO, zarówno osób początkujących, jak i dla tych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie Wellness&Spa.

Kurs obejmuje:

– Masaż Balijski – głęboki holistyczny rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciałai duszy. Jest połączeniem stretchingu, refleksologii oraz akupresury.

– Masaż Aromaterapeutyczny – masaż  z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, który łączy moc dotyku z właściwościami olejków dobranych indywidulanie do potrzeb klienta.

– Masaż Głowy – masaż przynoszący ulgę przy napięciowych bólach głowy, migrenach a także przy szumach usznych.

-Masaż tajski stóp – intensywny masaż stóp wraz z akupresurą stref refleksologicznych. Działa rozluźniająco, oczyszcza organizm z toksyn,
oraz wspiera między innymi układ hormonalny.

Zapewniamy:

+ nocleg w Hotelu „Park”, który połączony jest z naszym Spa

+ śniadanie oraz obiad

+ materiały pomocnicze

+ dyplom ukończenia kursu

+ konsultacje z prowadzącymi.

 

KURS MASAŻY AJURWEDYJSKICH

Terapeuta ajurwedyjski

„kto pozna prawdę o ciele, ten może poznać prawdę o wszechświecie” Ratnasara

Zapraszamy na wyjątkowy kurs, który nauczy Cię innego spojrzenia na prace z ciałem, energią i umysłem …

Dla kogo przeznaczony jest kurs ?

– dla osób zainteresowanych holistycznym podejściem zdrowia,

– dla każdej osoby która chce zadbać o zdrowie swoje oraz swoich bliskich

– dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności i zakres oferowanych usług

Kurs obejmuje następujące masaże:

– abhyanga – tłumacząc dosłownie „namaszczenie”. To głęboko odprężający masaż całego ciała, który koi układ nerwowy, pobudza działanie układu krążenia, dotlenia komórki ciała oraz poprawia pracę narządów wewnętrznych, dzięki czemu wpływa na poprawę samopoczucia fizycznego oraz psychicznego

– udvartana – to intensywny peeling antycellulitowy. Wykonywany wyjątkową kompozycją sproszkowanych ziół. Oprócz perfekcyjnie gładkiej i nawilżonej skóry po zabiegu, jest także intensywne pobudzenie komórkowej przemiany materii oraz usprawnienie pracy układu krążenia, co wpływa na usunięcie nadmiaru wody z organizmu oraz modelowanie sylwetki .

– shiroabhyanga – to inaczej namaszczenie głowy. Niezwykle przyjemna forma masażu, mająca na celu rozluźnienie jednych z najbardziej napiętych obszarów ciała: głowy, karku, dekoltu oraz ramion . Olejowa kompozycja sprawia, ze po zabiegu włosy stają się wyjątkowo miękkie i odżywione.

– shirodhara – „shiro” czyli głowa, „Dhara” czyli nieprzerwany strumień cieczy. Polega na masowaniu obszaru pomiędzy brwiami i czoła, tzw. „trzeciego oka” za pomocą strumienia ciepłego oleju. Zapewnia relaks i odprężenie.

Zapewniamy:

+ nocleg w Hotelu „Park”, który połączony jest z naszym Spa

+ śniadanie oraz obiad

+ materiały pomocnicze

+ dyplom ukończenia kursu

+ konsultacje z prowadzącymi